Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disturbed Bulgaria

За всички български фенове на Disturbed!
 
ИндексPortalSiteПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как започнахте да слушате Disturbed?

Go down 
+6
Yanos
f1st1k
PR0n
Disturbed_nik
~Frozen angel~
Shroomer
10 posters
АвторСъобщение
Shroomer
Admin
Admin



Брой мнения : 166
Age : 35
Местожителство : София
Registration date : 14.12.2008

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 11:16 pm

Тук може да споделите от къде научихте за групата и защо започнахте да слушате Disturbed Cool

На мен един приател ми каза за Disturbed и каза че рулират от сякъде.В началото си мислех че се ебава и все се правех че уж съм слушал нещо ама не ми е харесало 😉 и един ден като нямах какво да правя си казах, бе дай да видя какво толкова намира в Disturbed разчовърках се в YouTube намерих Down With The Sickness и като е чух просто полудях!Размазах се от кеф слушах я безброй пъти и от там вече албумите свалях и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://disturbed1.bulgarianforum.net
~Frozen angel~
Disturbed V.I.P
Disturbed V.I.P
~Frozen angel~


Брой мнения : 77
Age : 33
Registration date : 17.01.2009

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeНед Яну 18, 2009 10:06 am

Нека се разрова малко в архивите на спомените си, за да се сетя....
Хмм, беше преди две лета, в невероятно скучния час по английски и поради факта, че батерията на MP3-то ми беше паднала, взех назаем тази на Диди от моя клас, започнах да прехвърлям песен след песен, докато нещо не ми вхана ухото... И така попаднах на на Disturbed - Stricken.... Може да се каже, че в онзи първи момент наистина ми хванаха вниманието, записах си отзад на тетрадката името и песента и след като се прибарах изтеглих някоя друга тяхна песен и... Абе, разбрахте, зарибих се :Ь
Върнете се в началото Go down
Disturbed_nik
Disturbed Fan
Disturbed Fan
Disturbed_nik


Брой мнения : 73
Age : 34
Местожителство : Аксаково,Варна
Registration date : 22.12.2008

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 12:47 pm

Аз започнах да слушам Disturbed още с излизането на The Sickness! Бях в един музикален магазин и бяха пуснали албума, а песента която ме зариби беше Violence Fetish! Купих си го както и всеки следващ албум и не съм спирал да ги слушам и си избухвам на всяка една от техните песни! Smile
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:drendagon
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 10:34 pm

на мене един авер ми каза, ма още веднага ми ги показа на един джу-бокс, и... ето го резултата ==> станаха ми най-любимата група (след няколко месеца)
WE ARE DISTURBED!
Върнете се в началото Go down
f1st1k
Beginner
Beginner
f1st1k


Брой мнения : 3
Age : 30
Registration date : 17.03.2009

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeВто Мар 17, 2009 7:22 pm

Беше миналата година преди завършфането и взех на един приятел МР4 и се разрофих из песните и попаднах на Decadence реших да я сменя но една моя приятелка (с която слушахме заедно ) каза да я оставя че била хубава и се заслушах и ми хареса,записах си я и после като се прибрах от даскало истеглих дискографията и т.н ....
_________________
Как започнахте да слушате Disturbed? Disturbed
Get up, come on get down with the sickness!
Get up, come on get down with the sickness!
Get up, come on get down with the sickness!
Open up your hate and let it flow into me.
Get up, come on get down with the sickness!
You motha get up, come on get down
with the sickness!
You fucka get up, come on get down with the sickness!
Madness is the gift that has been given to me
.
Върнете се в началото Go down
Yanos
Disturbed V.I.P
Disturbed V.I.P
Yanos


Брой мнения : 32
Age : 37
Registration date : 24.03.2009

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 10:52 pm

На мен, както казах в представянето си, ми ги "представи" бившия ми. Най-първата песен, която ми прати беше Stupify. Адски ми хареса гласа на Дейвид, текста, музиката и затова веднага си свалих цялята им дискография. Изслушах ги с голям кеф един ден всичките песни, всяка ме грабна по свой си начин и с всяка следващата все повече се прехласвах по вокалите на Дейвид до такава степен, че гаждето ми се хвана за главата. Smile
На всеки негов въпрос "Какво правиш?", аз му отговарях: "Слушам Дейвид, какво?" Razz

Побърквация пълна оттогава! Smile
Върнете се в началото Go down
BobZ
Beginner
Beginner
BobZ


Брой мнения : 27
Age : 35
Местожителство : Land Of Confusion
Registration date : 05.09.2009

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 1:21 pm

Преди броени години докато свалях разни AMV-та (Anime Music Videos) попаднах на Voices, която доста ми хареса. Дълго време мина преди да си сваля дискографията им (тогава състояща се само от два албума) и не бях особено впечатлен уж. Тогава любима група ми беше SlipKnot (сега се смея от сърце на този факт), но след като излезе Ten Thousand Fists, осъзнах коя е групата, която ще ме съпътсва занапред и това е именно - Disturbed!
Отогоава е така, така ще бъде и занапред.
Върнете се в началото Go down
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeПет Мар 12, 2010 1:52 pm

Първата им песен която чух беше Decadence. Чух я от NFS Most Wanted. Много ми хареса и реших да потърся и други техни песни. Така попаднах на Ten Thousan Fists, Stricken, Prayer и др. Сега вече съм си свалил всичките им албуми и с нетърпение чакам следващия.
Върнете се в началото Go down
Shtaiga
Beginner
Beginner
Shtaiga


Брой мнения : 3
Age : 40
Registration date : 30.12.2008

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeПет Апр 16, 2010 10:52 pm

Чух Down with the sickness по Z-rock.Участваше в King size и спечели (много ясно).Та на другият ден бях цял ден занитен за радиото.После Youtube и тетака започна наш'та любов.
Върнете се в началото Go down
yagami23
Beginner
Beginner
yagami23


Брой мнения : 3
Age : 33
Registration date : 14.03.2012

Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitimeСря Мар 14, 2012 10:55 pm

Един приятел ме зариби.Преди 5 год.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как започнахте да слушате Disturbed? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да слушате Disturbed?   Как започнахте да слушате Disturbed? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как започнахте да слушате Disturbed?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Disturbed разговарят за предстоящото им DVD, "Dacade of Disturbed"
» Какво слушате в момента ?
» Disturbed - Enough (en)
» Disturbed - Another Way To Die
» Bio: Disturbed

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disturbed Bulgaria :: DISTURBED :: Дискусии-
Идете на: