Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disturbed Bulgaria

За всички български фенове на Disturbed!
 
ИндексPortalSiteПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Disturbed Bulgaria в Twitter

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitimeПон Окт 11, 2010 1:42 pm

DISTURBED BULGARIA В TWITTER


Disturbed Bulgaria в Twitter Twitter-logo-wall3r40

Навих се да направя акаунт и в Twitter: "Disturbed_BG". Който иска може да се присаедини и там. За жалост нищо не хващам от тоя Twitter не мога да разбера каква му е целта... да казваш какво правиш в момента ?!? Та ако някой може да ми разясни да пише тук Smile Вече в сайта ще има и поле за Twitter (освен онова на Facebook "Like") Така че може да ги използвате от време на време Very Happy . Дано да ви харесват новите подобрения по форума и сайта.
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitimeВто Окт 12, 2010 7:42 pm

Хаха. За личен акаунт, Facebook е по-добре. Но ако често ще се пускат новини, и ако искаш да е по-лесно достъпно (без да изисква да си логнат) - по-подходящо е Twitter. Wink
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitimeВто Окт 12, 2010 8:47 pm

Еми ще се пробвам да пускам по често новини. Иначе трябва да сме свързани с всичко Very Happy щото все пак издирваме фенове Very Happy Макар, че в повечето ми приатели нямат Twitter и си мисля, че в България не е много разпространен. Ти имаш ли Twitter?
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitimeЧет Окт 14, 2010 12:46 am

Нямам акаунт, ама мога да чета и без да имам. Това ще е удобно, но наистина трябва време... пък и няма кай знае какво да промени, поне докато сме само двамата и без прогрес. Може да се огледам да направя видео, този уикенд ми се отваря доста свободно време.

Иначе и аз се изненадах че дори след новия албум никой не дойде... Но все пак за сега нищо от Asylum не се е качило много много по класацийте или по телевизията...
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitimeЧет Окт 14, 2010 9:42 am

Еми аз ся почнах лекции и нямам толкова свободно време колкото искам. Сега мисля още да се потрудя по сайта. Ще потдържам Facebook и Twitter с всичко каквото се случва. Btw аз сега като се замислих май хората не приемат на сериозно сайт който е във *free.bg и за тва не влизат. Ако поне малко паднат цените на домеините ще купя, но просто не искам да хостна сайт за 100 кинта и никой да не влиза в него. Второто нещо което ме спира е, че не ме бива много в MySQL и PHP, да не кажа, че нищо не разбирам.
Абе много се колебая. А така като изчезнаха всички още по кофти.
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
Sponsored content





Disturbed Bulgaria в Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disturbed Bulgaria в Twitter   Disturbed Bulgaria в Twitter I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disturbed Bulgaria в Twitter
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Disturbed разговарят за предстоящото им DVD, "Dacade of Disturbed"
» Slipknot-bulgaria.tk
» Nightwish-bulgaria.hit.bg
» Disturbed - Another Way To Die
» Bio: Disturbed

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disturbed Bulgaria :: Други :: Важно-
Идете на: