Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disturbed Bulgaria

За всички български фенове на Disturbed!
 
ИндексPortalSiteПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Asylum torrent download

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeПет Авг 27, 2010 9:20 pm


Ето го и албума Rock On няколко дни преди да бъде пуснат на пазара Rock On В момента го слушам и просто нямам думи ...... Айде тегли народе :rofl


Последната промяна е направена от InSaneG на Вто Авг 31, 2010 12:00 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти (Reason for editing : Малко поокрасих поста!)
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeПет Авг 27, 2010 11:57 pm

Албума е велик както всички останали! Просто нямам думи! Сега го прослушах, Disturbed надминаха и най-големите ми очаквания! Изпитах, както казват някои хора, Eargasm! Кога най-после ще се сетят да минат и през нашата мила родина!

П.п.: Чакам с нетърпение да ми пристигне оригиналката за да се изкефя максимално на албума и на всичко свързано с него. ROCK ON!
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 9:15 am

Албума е върха :devil: А да те питам албума кога ше мога да си го купа в българия ?
Върнете се в началото Go down
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 10:03 am

И аз го смятам за супер. Достоено продължение на Indestructible. Най-много ми харесват Asylum, The Infection, Another Way to Die, The Animal и Serpentine. Иначе вече е по интернет по друга причина. Датата му на излизане в Германия и в Австралия и по iTunes е 27ми, иначе не е излязал дори и ден по-рано, за разлика от предишния, който изтече по нета 1 седмица и нещо преди официялното излизане, а Ten Thousand Fists - цял месец, че затова решиха да му сменат и имената на някой песни.
Найстина съм съгласен с InSaneG : pure eargasm Rock On
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 6:36 pm

haho7043 написа:
Албума е върха :devil: А да те питам албума кога ше мога да си го купа в българия ?

Ами най-рано на 1-ви Септември. Но не знам дали ще го има във всички музикални магазини, защото нали сме си чалгаджииска държава. Аз лично албумите на Disturbed ги намерих само в 2 магазина, единия от които е в мола, но не съм търсил навсякъде. Надявам се, че сега когато имат повечко фенове и са по известни, ще ги има на повече места.

Аз лично смятам, че в България ако си купуваш музика най-добре е да е поръчаш от интернет. Това си е лично мое мнение.

А за песните, всички ми харесват, но най-голямо впечатление ми направиха бонус траковете: Leave It Alone и кавърите Living After Midnight (Judas Priest), I Still Haven't Found What I'm Looking For (U2). Всичките песни от албума ме караха да настръхвам. Жестоко!
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 9:18 pm

InSaneG написа:
haho7043 написа:
Албума е върха :devil: А да те питам албума кога ше мога да си го купа в българия ?

Ами най-рано на 1-ви Септември. Но не знам дали ще го има във всички музикални магазини, защото нали сме си чалгаджииска държава. Аз лично албумите на Disturbed ги намерих само в 2 магазина, единия от които е в мола, но не съм търсил навсякъде. Надявам се, че сега когато имат повечко фенове и са по известни, ще ги има на повече места.

Аз лично смятам, че в България ако си купуваш музика най-добре е да е поръчаш от интернет. Това си е лично мое мнение.

А за песните, всички ми харесват, но най-голямо впечатление ми направиха бонус траковете: Leave It Alone и кавърите Living After Midnight (Judas Priest), I Still Haven't Found What I'm Looking For (U2). Всичките песни от албума ме караха да настръхвам. Жестоко!

В кой МОЛ си го видял ??? Mall of sofia или тоя новия на Цариградско ???
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 11:55 am

В Mall Plovdiv :) Аз съм от Пловдив така, че тука търся :D Иначе мисля, че щом в един мол има албуми на Disturbed значи във всички останали ще има :) А иначе тоя магазин в Мола е книжарница в която продават и музика! Така, че за мен тва е най-великата книжарница на света щом продават музиката която слушам и книгите които ме кефят :D
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 10:14 am

InSaneG написа:
В Mall Plovdiv :) Аз съм от Пловдив така, че тука търся :D Иначе мисля, че щом в един мол има албуми на Disturbed значи във всички останали ще има :) А иначе тоя магазин в Мола е книжарница в която продават и музика! Така, че за мен тва е най-великата книжарница на света щом продават музиката която слушам и книгите които ме кефят :D
Я кажи името на книжарницата ако го знаеш де :D
Да вида дали я има в Мола в софиа
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 2:51 pm

Ми книжарница Ciela и ей сега видях, че я има в Mall Sofia. Не съм ходил да видя дали са пуснали Asylum, но ще проверя скоро :D
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 5:16 pm

InSaneG написа:
Ми книжарница Ciela и ей сега видях, че я има в Mall Sofia. Не съм ходил да видя дали са пуснали Asylum, но ще проверя скоро :D
Аз погледнах в саита на мола и видях че има няква книжарница дето има дискове :) и за тва те питам :) . Ше хода петък да вида дали го има.
Върнете се в началото Go down
Shroomer
Admin
Admin



Брой мнения : 166
Age : 35
Местожителство : София
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 7:23 pm

az винаги си ги зимам от този магазин в София
http://www.smf-bg.com/details/SMFB00J10709/DISTURBED/ASYLUM-LTD.
Върнете се в началото Go down
https://disturbed1.bulgarianforum.net
haho7043
Disturbed Fan
Disturbed Fan
haho7043


Брой мнения : 58
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 11.03.2010

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 5:08 pm

Днес ходих до мола и си го купих :badass: Усещането да имаш орегинала е супер Smile Сега си свалям и Dacade of Disturbed с кода от албума Rock On
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 8:12 pm

Айде честито :D А аз вече ще пазарувам само от SMF-bg. Доволен съм много от тоя интернет магазин!
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
BobZ
Beginner
Beginner
BobZ


Брой мнения : 27
Age : 35
Местожителство : Land Of Confusion
Registration date : 05.09.2009

Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 9:46 pm

Велик. Бях си поръчал Limited Edition-а един месец по-рано и преди около седмица най-накрая го получих! Албума вече го бях чул преди това, защото след като бях платил за него с чиста съвест си го дръпнах от zamunda. :D Но самото издание е фантастично. Истински се насладих на DVD-то Decade Of Disturbed - велик документален филм: много интересен и много истински.

Колкото до самият албум... първоначално бях малко разочарован, но след няколко слушания повечето песни ми станаха любими. Има си добрия, стар Disturbed нюх, който познавам. Може би остарявам и съм станал малко по-взискателен и към музиката си, знае ли човек. :D Но каквото и да стане, Disturbed ще ми бъдат топ банда винаги и ако догодина не дойдат да ни посетят вече, официално ще им се разсърдя! :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Asylum torrent download Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Asylum torrent download   Asylum torrent download I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Asylum torrent download
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на "Asylum"
» ASYLUM - новият албум!
» Disturbed - "Asylum" DOWNLOAD
» Disturbed - "Asylum" LE поръчка?
» Снимки на албум Asylum.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disturbed Bulgaria :: DISTURBED :: Албуми-
Идете на: