Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disturbed Bulgaria

За всички български фенове на Disturbed!
 
ИндексPortalSiteПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къде се изгубихте бе хора?!?

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Shroomer
Admin
Admin



Брой мнения : 166
Age : 35
Местожителство : София
Registration date : 14.12.2008

Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:10 pm

Напротив в България има много фенове. Моето мнение е че хората почават да им омръзват форумите Wink
Върнете се в началото Go down
https://disturbed1.bulgarianforum.net
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 5:13 pm

До някъде си прав, но къде другаде може да се съберем и да коментираме? Във Фейсбук е същото почти никой не влиза, а да влезе има хиляди новини и просто тази, примерно за Disturbed, изчезва измежду останалите. Надявам се, че имаш нещо на предвид с това, че форумите oмръзват Very Happy

Давам един пример:
Пирмерно решаваме да отидем на някой концерт в Европа, защото като гледам май в България скоро няма да дойдат Sad . Та решаваме да се съберем фенове и да отидем. Пиша аз във Фейсбук, и след 15 секунди това което съм го написал изчезва просто, защото всички споделят разни неща. Пиша в сайта, там вече не знам колко хора го посещават, пиша във форума - само 3-ма, 4-ма сме. Поне да бяхме към 10, 20 човека да се съберем да отидем, примерно за следващото турне. Просто ми е малко странно така да няма хора Sad Аз примерно съм много навит да отидем на някой концерт, но няма да ми е гот ако отида сам Sad
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 14, 2010 11:07 am

И аз съм тука, ама напоследък няма какво толкова да пишем, затова само хвърлям по един поглед и толкова... Не можах да отида на концерта, Animal ме разочарова...

Трима си бяхме в началото, трима като че ли си останахме (някой дойдоха, тръгнаха си, може би пак ще дойдат, ...)

За идея да направим общността по-голяма, може да направим банер за други форуми (особено да речем, за официалния форум на групата). Но, много пъти пробвахме, и не потръгва. Мисля че за сега фейсбук е най-добрия начин, защото (както Shroomer каза) форумите омръзват, път мисля че туйтър не е чак толкова известен. Може-би по-скоро повече новини във фейсбук (и същевременно в сайта), но от къде новини, дори официалния сайт не слагат всеки ден.

Тая ваканция може да поговорим малко, ще се конектна няколко пъти и в Скайп, и да видим какво да направим.

ПС: идеята за рекламен клип все още ли ви се струва ОК? Аз мога да поработя върху клип през ваканцията.
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 14, 2010 12:08 pm

Аз помислих за клипа и ми се стори по-добра идея да е като част от клип на всяка песен, интевю и т.н. След всеки тяхен клип да слагаме като реклама на сайта и форума. Лошото е, че може би ще трябва да се върши много работа. Пък и трябва да ги качваме във Vbox7, защото в YouTube не знам дали ще ни позволят. А и като гледам всички са заети и няма кой да се заеме с това.
Идеята е взех от друг форум на Disturbed, май беше Morbus Rising. Те така направиха в YouTube след всеки клип слагаха реклама на форума и сега е може би най-развития форум за Disturbed Smile
Та това ми беше идеята. Иначе ще си караме с Facebook и Twitter и тва е. Аз ще си потдържам и форума така или иначе Smile
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
BobZ
Beginner
Beginner
BobZ


Брой мнения : 27
Age : 35
Местожителство : Land Of Confusion
Registration date : 05.09.2009

Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 27, 2011 11:49 pm

Аз последните месеци малко бях позабравил за Disturbed покрай нови музикални изживявания. Но днес като се прибрах от работа изпитах неутолимо желание да си пусна любими песни и докато си се ровех във фейсбук се сетих за форумчето и сайта и реших да направя един search за Disturbed Bulgaria и що да видя - имаме си страница! Много се зарадвах, издирих си сайта пак и сега гледам леко да наваксам с малко коментари тук. Smile
Ще се опитам малко да споделя линка към fb страницата насам-натам, дано се съберем повечко народ, че да има смисъл и от това малко виртуално общество!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде се изгубихте бе хора?!?   Къде се изгубихте бе хора?!? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде се изгубихте бе хора?!?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къде изчезнахте ВСИЧКИ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disturbed Bulgaria :: Ваша Зона :: Ваша Зона-
Идете на: