Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Присъедини се към нас, феновете на Disturbed!
Disturbed Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disturbed Bulgaria

За всички български фенове на Disturbed!
 
ИндексPortalSiteПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! Empty
ПисанеЗаглавие: Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!   Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! I_icon_minitimeСря Фев 25, 2009 7:51 pm

DAVID DRAIMAN: ХАРД-РОКЪТ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗАСТЪПЕН ОТ GRAMMY, А БИ ТРЯБВАЛО!

Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! David-draiman-07


Церемонията по връчването на 51-те годишни Grammy Awards бе първата, на която бяха поканени и присъстваха David Draiman и неговата банда Disturbed, бидейки номинирани в категорията „Най-добър хард-рок пърформанс”.

Въпреки това Draiman не е бил особено щастлив и развълнуван от събитието, съдейки по коментара му за Rolling Stone:

“Не мисля, че отдават на рок музиката заслуженото внимание, колкото и човек с въображение да търси такова и истината е, че те действително неглижират една значителна част от музиката. Повечето от Щатите са червени и хората, които живеят там, са почитатели или на кънтрито, или на рока, така че е нужно нашият жанр да бъде представен по-добре. Ние ще продължаваме да водим тази битка.”

Disturbed ще трябва да почакат още, преди да получат своето първо Grammy. Статуетката за Най-добър хард-рок пърформанс тази година отиде при Mars Volta, които оставиха с празни ръце още Rob Zombie, Mötley Crüe и лелеещите наградата Judas Priest.

В категорията Най-добър метъл пърформанс наградата отиде при Metallica за "My Apocalypse".


Последната промяна е направена от InSaneG на Чет Фев 26, 2009 2:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
PR0n
Moderators
Moderators
PR0n


Брой мнения : 131
Age : 32
Местожителство : Arlon, BE
Registration date : 15.12.2008

Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!   Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 1:44 pm

Жалко жалко...
наистина от хард рок номинираните, най-малко, даже единствените които не харесвах бяха Марс Волта... ама метъла винаги е бил извън популярното, модерното и мейнстрийма, тъй че е съвсем нормално Волта да грабнат статуетката... и Зомби, и Прийст, и Мотли Крю - и трите банди ги намирам супер, ама не успяха Sad
Върнете се в началото Go down
InSaneG
Admin
Admin
InSaneG


Брой мнения : 381
Age : 33
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.12.2008

Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!   Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 2:44 pm

Аз лично като прегледах какви са наградите и за какво, бях направо изумен! Толкова много тъпи и безполезни награди за толкова много Поп и куп други загубени жанрове. А почти никакви за Рок и Метъл! Една, две награди и тва е.
Жалко е наистина.
А за Марс Волта просто не съм ги чувал, а като им прослушах песента... просто не заслужава грами! (лично мнение).
Върнете се в началото Go down
http://disturbed.free.bg/
Retributor
Beginner
Beginner
Retributor


Брой мнения : 1
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 16.01.2010

Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!   Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! I_icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 10:31 pm

Аз пък не съжалявам ... тези грамита са ми толкова антипатични, че изобщо не ми трябва да ги печелят. Disturbed са си най-добрата модерна heavy metal банда и това е така със или без грамита! Всички останали да си слушат комерсиалните поп бози и да не ме занимават когато съм със слушалки на уши...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!   Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дейвид Дрейман: Хард-Рокът не е достатъчно застъпен от Grammy, а би трябвало!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Дейвид относно FAÇADE.
» Нов проект на Дейвид Дрейман
» Дейвид Дрейман с още информация по новият проект
» Био: Дейвид Дреиман
» Задайте въпрос на Дейвид!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disturbed Bulgaria :: DISTURBED :: Стари Статии-
Идете на: